Ana Sayfa GÜNDEM 16 Eylül 2017 207 Görüntüleme

Burun Estetiği Bursa

Estetik burun ameliyatı estetik cerrahi müdahaleleri arasında en çok tercih edilen müdahalelerden birisidir. Bu müdahale yoluyla burnunuzun şeklini, açısını, uzunluğunu, büyüklüğünü şekillendirmek ve iyileştirmek artık mümkün olmaktadır. Burun estetik ameliyatı yaptırmak isteyen insanların genellikle ortak problemleri olmaktadır bunları kısaca sıralamamız gerekirse:

  • Kişi burnunun şeklinden, büyüklüğünden, sahip olduğu açıdan memnun değilse bu operasyonu tercih eder.
  • Bazı kişilerin burunları yüzlerine oranla çok yayvan, uzun veya çok küçüktür. Bu gibi problemlere burun estetik cerrahi müdahalesi yoluyla müdahale edilip düzelme sağlanır.
  • Burunun sahip olduğu anatomik bozukluklar kişide nefes alma problemleri ortaya çıkarmaktadır. Bu problemler de estetik müdahale yoluyla düzeltilebilmektedir

Burun kemiği aşırı kemerli olan kişiler de estetik müdahale tercih eder. Aynı şekilde burun ucu aşağıya bakan ya da burun ucu formu bozuk olan kişiler de estetik müdahaleyi tercih edip bu görümümden kurtulabilmektedirler. Bursa burun estetiği estetik cerrahi müdahale dönemi süresince kişilere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Burun ameliyatı yaptırmayı düşündüğünüzde bu durumun sizin için artıları ve eksilerini iyi değerlendirerek aklınızdaki soru işaretlerinde en kısa sürede cerrahınıza danışmalısınız.

Kimler Estetik Müdahaleye Uygundur?

Eğer burnunuz yüzünüze oranla çok geniş veya çok küçükse bu durumda estetik cerrahi yaptırmayı düşünebilirsiniz. Yine aynı şekilde burunda sahip olduğunuz deformasyonlar nedeniyle çeşitli sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda estetik burun ameliyatı için uygun bir aday konumuna gelirsiniz. Burada önemli olan konu estetik müdahale geçirme kararını uzun uzadıya düşünüp sonuçları size getirileri ve sizden götürdükleri hakkında değerlendirmeler yapmanız, bu süreçte verdiğiniz kararın da tamamen size ait olmasıdır. Bunun aksi bir durumda çevre etkisiyle karar vermiş kişilerde estetik müdahale sonrası çeşitli psikolojik problemler görülebilmektedir. Yine aynı şekilde bu süreçte karar verebilmek için belirli bir psikolojik ve fiziksel olgunluğa ulaşmanız beklenmektedir. Kadınlar için beklenen fiziksel olgunluk için bu yaş yaklaşık 16 iken erkekler için bu yaş 18 olmaktadır. Burun Estetiği Bursa ailesinden bu süreçte her konuda yardım alabilirsiniz.

Estetik Burun Operasyonunun Avantajları-Dezavantajları

Burun görünümünüz uygulanan estetik operasyon sonrası daha iyileşmiş bir görünüme sahip olacak. Eğer burun şeklinizden kaynaklı nefes alma problemleriniz varsa uygulama sonucu bu problemleriniz ortadan kalkacak. Ayrıca estetik müdahale sonrası sahip olduğunuz yeni görünüm özgüveniniz üzerinde olumlu yönde etki edecektir. Fakat bu uygulamalar sonucu çok küçük bir ihtimal olsa da iyi bir iyileşme gösteremeyip operasyon sonucu yara izi kalması ihtimali vardır. Yine bu problem gerçekleşmese bile çoğunlukla iyileşme için belirli bir sürenin gerekli olması da kısa süreli de olsa bir olumsuzluk olarak değerlendirilebilir.

Burun Estetiği Planlanması Süreci

Bu süreç estetik operasyon açısından oldukça önem arz eden bir süreçtir. Burun Estetiği Bursa ailesi olarak cerrahlarımız sizinle bu süreçte en iyi şekilde ilgilenip dilek ve ihtiyaçlarınıza karşılık verecek en iyi uygulama sürecini sizin için planlayıp uygulayacaklardır. Bu örnek burun uygulamalarına imza atmış aile sizin bu süreci en sağlıklı, en doğru ve en güzel şekilde geçirebilmeniz için elinden geleni yapmaktadır. Böylesine özel bir uygulamayı alanında uzman cerrahların desteğiyle deneyimlemek sizin de hakkınız. Daha detaylı bilgi için https://www.muratceran.com/bursa-burun-estetigi/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

bağlama büyüsü